KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15385455
nr 1538 5455
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad. Gouache, 24x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:26:17
100 kr
150 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström
Gouache